Verslas

Nuomojami automobiliai dar niekuomet nebuvo tokie praktiški ir patogūs

automobiliu nuoma
Išsinuomoti automobilį šiandien yra gerokai paprasčiau nei prieš gerą dešimtį metų. Auganti nuomos bendrovių pasiūla siūlo vis priimtinesnes ir patrauklesnes kainas individualiems klientų lūkesčiams. Be to, nuomojami automobiliai atitinka konkrečius vairavimo poreikius, garantuoja saugų ir komfortišką važiavimą. Jei galvojate naudotis automobilių nuomos įmonės paslaugomis, pvz., jei jums reikalingas pakaitinis automobilis, nes jūsiškis tvarkomas autoservise, jei planuojate leistis į pažintinę kelionę po Lietuvą ar užsienio šalis, jei norite persivežti daiktus ar leistis į kelionę darbo tikslais, viskas, ką turite padaryti, – tai nuspręsti, koks automobilis jums reikalingas.

 

Kaip pasikeitė automobilių nuoma?

Ilgą laiką transporto priemonių nuoma buvo suvokiama kaip gana brangus pasirinkimas, kurį sau gali leisti ne kiekvienas vairuotojas, tačiau situacija iš esmės pasikeitė. Šiandien nuomos paslaugomis gali naudotis praktiškai kiekvienas norintis, kadangi kainos yra prieinamos tiek pasiturintiems, tiek vidutines pajamas gaunantiems lietuviams. Automobilį verta nuomoti ne tik dėl gerėjančių kainų, bet ir dėl vairuotojui suteikiamo komforto. Turėdami transporto priemonę, galėsite nesukti galvos dėl viešojo transporto sistemos, nereiks rūpintis, kaip visur suspėti, ir neleisite laiko veltui, sėdėdami autobuse.

Siekdamos prisitaikyti prie individualių klientų poreikių, nuomos bendrovės siūlo komfortiškus, naujus, techniškai tvarkingus automobilius. Šiandien galite nuomotis tiek mechaninės, tiek automatinės pavarų dėžės automobilius, be to, priklausomai nuo to, kam skiriate pirmenybę, galite prašyti tiek nedidelės, miesto ritmui pritaikytos transporto priemonės, tiek itin erdvaus, prabangiai atrodančio, limuzininės klasės automobilio. Jei ketinate nuomojamą automobilį naudoti rimtesnėms užduotims, pvz., daiktų pervežimui, persikraustymui, darbo įrangos transportavimui ir pan., jūsų lūkesčius atitiks nuomojami mikroautobusai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Tai itin praktiškas sprendimas, jei norite saugiai ir ramiai pervežti didesnių gabaritų krovinį, tačiau jūsų turimas automobilis yra per mažas ar nepatogus.

 

Kokius klausimus turite aptarti?

Kad būtumėte patenkinti nuomos bendrovės sąlygomis, aptarkite jas iš anksto. Siūlome susisiekti bent su keliomis automobilių nuomos įmonėmis ir pasikalbėti dėl nuomos kainų ir vairuotojui keliamų reikalavimų, pvz., ar vairuotojas privalo turėti minimalų vairavimo stažą. Jei ketinate keliauti didesnius atstumus, būtina aptarti kilometražo reikalavimus, be to, iš anksto pasidomėkite, iš kur automobilį turėtumėte pasiimti ir kur jį turėtumėte palikti. Taip pat, kokios garantijos jums suteikiamos, kaip būtų sprendžiamos automobilio gedimo problemos ir pan.