Verslas

Kur investuoti atliekamus 1000 eurų

investicijosTurite atliekamų 1000 eurų ir manote, kad reikėtų kažką gero su jais nuveikti? Jums praverstų efektyvios idejos, kur investuoti, nes gerai panaudotas 1000 eurų gali virsti didesne suma. Ką daryti su turimais pinigais, kur juos tikslingai panaudoti? Štai kelios idejos, kur investuoti, kurios leis jums protingai apsispręsti dėl pinigų panaudojimo.

Paskolinkite

Dabar ir Lietuvoje populiarus tampa investavimas i paskolas. Su juo galima labai saugiai panaudoti savo pinigus. Jeigu ieškote paties saugiausio investavimo būdo, kur investicine graza visuomet bus, tuomet tikrai galite tą ir padaryti – investuoti į paskolas. Tam yra sukurtos investavimo platformos, kuriose žmonės gali įnešti savo pinigus, juos vėliau paskolinti ten paskolą norintiems gauti asmenims. Tai geras skolinimo, skolinimosi ir investavimo modelis. Visų pirma, pati įmonė, kuri tuo užsiima, nerizikuoja taip labai, kaip įprastos greitųjų kreditų įmonės. Kadangi nereikia jiems vieniems turėti didžiulio kapitalo, kurį skolintų. Viskas išsiskirsto tarp daugybės finansinių sandorių. Pats investuotojas, suteikiantis nedidelę sumą, o gal ir didesnę, garantuotai viską atgaus. Kadangi tą padaryti įsipareigoja pati skolinimo platforma, net jeigu ir žmogus, kuriam paskolinta, bus nemokus ir negalintis pats sumokėti savo paskolos. Tokiu atveju, skolos išieškojimas atiteks pačiai platformai, o investuotojas gaus vis tiek pinigus. Taigi – tai pats saugiausias pinigu investavimas.

Nekilnojamojo turto pagundos

Tie, kas prieš 10 metų nusipirko sostinėje nekilnojamąjį turtą, labai išlošė. Tada buvo krizė ir turto kainos labai nukritusios. Taip pat tuo metu žmonės viską ir bandė parduoti. Vėliau įsigijus turtą, teko palaukti, kainos ėmė kilti. Dabar jos didelės, tad netgi iš nuomos galima gyventi, kada nuomoji savo nekilnojamąjį turtą. Tad investavimas i nekilnojama turta gali pavykti ir būti labai pelningas. Deja, tai labai rizikinga sritis, o drauge ir itin apgaulinga. Tau gali atrodyti, kad tu gerai pasielgi nusipirkdamas nekilnojamąjį turtą, tačiau kas nors pasikeičia ekonomikoje ir staiga kainos ima kristi. Tuomet tau akyse turtas gali nuverti kelis kartus ir tu nieko negalėsi padaryti.

Investuokite valiutų rinkose

Tie, kas gerai išmano finansus, gali bandyti užsiimti investavimu valiutų rinkose, taip pat tai ir investavimas i obligacijas. Tokia veikla reikalauja didelio išmanymo, gero pasiruošimo, noro mokytis ir tobulėti. Tačiau tai taip pat ir labai rizikinga rinka. Kai kas ją prilygina azartiniams lošimams, tačiau gal tik dėl to užkabinančio efekto, kai negali nustoti toje veikloje dirbti. Tačiau apskritai toks investavimas Lietuvoje dar nėra labai populiarus, jis yra labiau JAV priskiriamas bruožas.

Uždirbkite iš reklamavimo internete

Kai kurie žmonės, nežinantys, kur pradėti investuoti, imasi tiesiog internetinės rinkodaros projektų. Google Ads sistema gali sumokėti labai didelius pinigus, jeigu į jūsų puslapį ateis daug vartotojų. Ten galima rodyti reklamas, o jeigu jie ant tų reklamų paspaus ir dar nusipirks reklamuojamą prekę – už reklamą gausite didelių pinigų. Tai būtų jau ir investavimas užsienyje, nes internetas yra globalus dalykas. Kita vertus, tai yra tiesiog verslas, o bet kokį verslo modelį galima pavadinti investavimu, kai pasiseka.

Investuokite į vaikų išsilavinimą

Jeigu nedomina toks tiesioginis investavimas kaip investavimas i paskolas zmonems arba į vertybinius popierius ir pan., tiesiog investuokite į vaikų išsilavinimą. Jie yra ateitis ir jie yra didžiausia investicija, kurios jūs galbūt nepamatysite grąžos, bet ji gyvens ir tada, kai jau jūsų nebus.

 

Verslas

Kaip apsisaugoti nuo nelegalios paskolos internetu

paskolosPaskolų rinka Lietuvoje nuolat plečiasi, nes vis daugiau žmonių, atsidūrusių nemalonioje finansinėje situacijoje pritrūksta pinigų. Trumpam laikui pasiskolinti nedidelę sumą pinigų ryžtasi vis daugiau tautiečių. Kartais tokios paskolos internetu reikalingos pritrūkus pinigų kasdienėms išlaidoms, o kartais norint įsigyti didesnį pirkinį ar pasirūpinti atostogomis. Tačiau besiplečiant klientų ratui, vis dažniau rinkoje atsiranda nesąžiningų žaidėjų. Lietuvos bankas šiandien reguliuoja tik oficialius kredito davėjus, tad visiems, ieškantiems tinkamo paskolos pasiūlymo, naudinga žinoti, kaip apsisaugoti nuo nelegalių paskolų.

Pirmiausia, tai ieškant kredito davėjo, reikia tinkamai atrūšiuoti pasiūlymus. Internete rasite daug skelbimų, kur siūloma greitai ir paprastai pasiskolinti pinigų. Ir tikrai ne visi jie gali būti fizinių asmenų, kurie skolina pinigus neturėdami tam įstatymiškai numatytos teisės. Kartais iš tiesų tokius skelbimus deda ir pačios kredito bendrovės tam, kad lengviau pasiektų savo klientą. Todėl tokio pobūdžio skelbimus reikia vertinti labai atsargiai.

Jei paskolos internetu išduodamos paprasto asmens, dažniausiai tai galima įtarti jau perskaičius skelbimą. Atkreipkite dėmesį į joje pateikiamą informaciją ir vartojamą kalbą. Dažniausiai įmonių skelbimai būna oficialios kalbos, juose pateikiamos sąlygos, kurios aktualios skolinantis internetu. Be to, įmonė prie skelbimo visuomet nurodo ne tik savo kontaktus, bet ir interneto svetainę. Užsuką apsižvalgyti į ją, galėsite įsitikinti, jog šis kredito davėjas yra aptikimas ir oficialus.

Visgi, jeigu kyla įtarimų net ir apsilankius bendrovės svetainėje, visuomet galite pasitikrinti, atsivertę Lietuvos kredito davėjų sąrašą. Šį sąrašą skelbia ir nuolat pildo Lietuvos bankas. Tad jei Jums patikusią bendrovę radote čia, galite drąsiai pasirašyti paskolos išdavimo sutartį, nes tai reiškia, jog kreditorius yra oficialus ir, greičiausiai, tikrai sąžiningas.

Ties,a net ir oficialūs kredito davėjai gali nepateisinti Jūsų lūkesčių, tad geriausia apie paskolos internetu sąlygas išsiaiškinti dar prieš pasirašant kredito sutartį. Iš anksto pasidomėkite, kokios palūkanos bus taikomos Jūsų paskolai, ar bus galimybę paskolą grąžinti ankščiau bei kokie mėnesiniai įnašai Jūsų laukia. Specialistai įspėja, jog labai dažnai kilus konfliktui tarp verslo subjekto ir kliento, net ir vartotojų teises ginančios organizacijos negali padėti klientui, nes šis yra pasirašęs sutartį su paslaugos tiekėju, o joje ne retai verslo subjektas labai tiksliai apibrėžia savo teises. Nepamirškite paskaityti sutarties ir įsitikinti, jog Jūsų interesai ir teisės taip pat bus apgintos esant konfliktui.

 

Verslas

Kas dažniausiai skolinasi kreditą? (apklausa)

kreditas internetuPilnai pasakyti, kodėl žmonėms reikalinga kreditas internetu, kokiems būtent tikslams jie būna panaudojami – labai sunku. Kadangi pasiskolindami greitąjį kreditą, žmonės neprivalo atskleisti, kam jiems tie pinigai reikalingi. Reikia tik atitikti reikalavimus, pateikti prašymą, kartais ir užstatą suteikti, ir viskas, pinigai jūsų. Tad tenka spėti, kas ir kur tuos pinigus panaudoja. Klausiame paprastų žmonių nuomonės, kas yra tie žmonės, kuriems dažniausiai būna aktualu kreditas internetu visa para.

Tie, kas mažai uždirba

Kaip sako paprastas studentas Ramūnas, jam atrodo, kad kreditas internetu paprastai yra suteikiama žmonėms, turintiems tiesiog mažesnes pajamas. Tai reiškia, jeigu žmogus mažiau uždirba, tai jis ir gali dažniau prašyti kredito internetu. Finansų specialistė Eglė patvirtina: „Iš tiesų, statistika rodo, kad žmonės, kurie mažai uždirba, yra linkę kartais pasiskolinti. Tačiau mes neturime tokios informacijos, kur būtent tie kreditai internetu nuo 18 metu išleidžiami: ar namams tobulinti, ar pragyvenimui, ar daiktams, visko gali būti”, – sako moteris. Ramūno nuomone, kreditai gali būti naudojami ir pragyvenimui ir asmeniniams daiktams įsigyti. „Daug žmonių gali skolintis tiesiog dėl to, kad kažkuriais etapais sunkiai suduria galus. Pavyzdžiui, artinasi Kalėdas ir visi pameta galvas: perka maistą, dovanas, dar ir planuoja kažkur išvažiuoti. Tai tie, kas mažiau uždirba ir nėra pasitaupę, aišku, gali ir pasiskolinti. Ne visi metai vienodi. Kartais reikia mažiau išleisti per šventes, kartais daugiau. Kartais ir nepasiturintieji mažiau turi prieš šventes, kartais daugiau. Tad kreditas internetu pigiausias gali būti naudojamos įvairiems tikslams, taip pat ir švenčių išlaidoms padengti“, – samprotauja vyras.

Bedarbiai bando, bet negauna

Asta mano, kad bedarbiai labai nori gauti paskolą. „Neviltyje esančiam žmogui yra nesvarbu, kur gauti pinigų, kad tik jis jų gautų tiems savo pirminiams poreikiams patenkinti. Taigi, žmonės galbūt skolinasi tikrai tokiems dalykams. Nors pala, lygtais bedarbiams greitas kreditas internetu nėra suteikiama, taip?“, – Asta teisi. Iš tiesų, mąstant logiškai, bedarbiai galbūt ir bando kartais pasiskolinti, tačiau visa sistema padaryta taip, kad paskolas galėtų gauti tik tie žmonės, kurie vėliau užtikrintai galės jas grąžinti. Taigi, galimas daiktas, bedarbiai tų paskolų negaus, nes neturint oficialių pajamų, negali ir pasiskolinti. Tam, kad vėliau neįstrigtum į įsiskolinimus ir niekas dėl to nenukentėtų.

Planuojantys išeiti iš darbo

Kartais visgi bedarbiai gali šiek tiek pergudrauti sistemą. Tiksliau – būsimieji bedarbiai. Kita vertus, visi mes potencialiai esame bedarbiai. Žinant, kad vartojamosios paskolos internetu yra suteikiamos tik turint darbą ir pajamas, žmogus, planuojantis išeiti iš darbo, gali pasiimti paskolą. Tai reiškia, kad galima pasiskolinti žinant, kad paskui neturėsi tiek pajamų. Gal kažkas per tą laisvą laiką sukurs sau naują darbo vietą, sukurs savo pristatymą ar tiesiog susiras naują darbą. Tad verta iš anksto pasitaupyti, o jeigu neramu, tai dar ir kažkiek pasiskolinti.

Tie, kam sugenda mašina (remontui)

Būna atvejų, kad skolinasi žmonės, turintys sugedusį automobilį. Pavyzdžiui, jeigu šeima gyvena už miesto ir kasdien važinėja į darbą, į mokslus, vienur ar kitur, tuomet automobilis yra būtinas. Jam sugedus, kartais geriau pasiskolinti ir geriausias kreditas internetu tampa naudinga opcija, nes tai tavo ratai, vežantys ten, kur tu uždirbsi. Pasiskolinus reikia sutaisyti ar pirkti naują. Remontas nėra toks pigus kaip kokio telefono. Būna visokių remontų, gali tekti ir keisti variklį ar kitas dalis, todėl ir savų pinigų iš pradžių gali neužtekti.