Verslas

Kur investuoti atliekamus 1000 eurų

investicijosTurite atliekamų 1000 eurų ir manote, kad reikėtų kažką gero su jais nuveikti? Jums praverstų efektyvios idejos, kur investuoti, nes gerai panaudotas 1000 eurų gali virsti didesne suma. Ką daryti su turimais pinigais, kur juos tikslingai panaudoti? Štai kelios idejos, kur investuoti, kurios leis jums protingai apsispręsti dėl pinigų panaudojimo.

Paskolinkite

Dabar ir Lietuvoje populiarus tampa investavimas i paskolas. Su juo galima labai saugiai panaudoti savo pinigus. Jeigu ieškote paties saugiausio investavimo būdo, kur investicine graza visuomet bus, tuomet tikrai galite tą ir padaryti – investuoti į paskolas. Tam yra sukurtos investavimo platformos, kuriose žmonės gali įnešti savo pinigus, juos vėliau paskolinti ten paskolą norintiems gauti asmenims. Tai geras skolinimo, skolinimosi ir investavimo modelis. Visų pirma, pati įmonė, kuri tuo užsiima, nerizikuoja taip labai, kaip įprastos greitųjų kreditų įmonės. Kadangi nereikia jiems vieniems turėti didžiulio kapitalo, kurį skolintų. Viskas išsiskirsto tarp daugybės finansinių sandorių. Pats investuotojas, suteikiantis nedidelę sumą, o gal ir didesnę, garantuotai viską atgaus. Kadangi tą padaryti įsipareigoja pati skolinimo platforma, net jeigu ir žmogus, kuriam paskolinta, bus nemokus ir negalintis pats sumokėti savo paskolos. Tokiu atveju, skolos išieškojimas atiteks pačiai platformai, o investuotojas gaus vis tiek pinigus. Taigi – tai pats saugiausias pinigu investavimas.

Nekilnojamojo turto pagundos

Tie, kas prieš 10 metų nusipirko sostinėje nekilnojamąjį turtą, labai išlošė. Tada buvo krizė ir turto kainos labai nukritusios. Taip pat tuo metu žmonės viską ir bandė parduoti. Vėliau įsigijus turtą, teko palaukti, kainos ėmė kilti. Dabar jos didelės, tad netgi iš nuomos galima gyventi, kada nuomoji savo nekilnojamąjį turtą. Tad investavimas i nekilnojama turta gali pavykti ir būti labai pelningas. Deja, tai labai rizikinga sritis, o drauge ir itin apgaulinga. Tau gali atrodyti, kad tu gerai pasielgi nusipirkdamas nekilnojamąjį turtą, tačiau kas nors pasikeičia ekonomikoje ir staiga kainos ima kristi. Tuomet tau akyse turtas gali nuverti kelis kartus ir tu nieko negalėsi padaryti.

Investuokite valiutų rinkose

Tie, kas gerai išmano finansus, gali bandyti užsiimti investavimu valiutų rinkose, taip pat tai ir investavimas i obligacijas. Tokia veikla reikalauja didelio išmanymo, gero pasiruošimo, noro mokytis ir tobulėti. Tačiau tai taip pat ir labai rizikinga rinka. Kai kas ją prilygina azartiniams lošimams, tačiau gal tik dėl to užkabinančio efekto, kai negali nustoti toje veikloje dirbti. Tačiau apskritai toks investavimas Lietuvoje dar nėra labai populiarus, jis yra labiau JAV priskiriamas bruožas.

Uždirbkite iš reklamavimo internete

Kai kurie žmonės, nežinantys, kur pradėti investuoti, imasi tiesiog internetinės rinkodaros projektų. Google Ads sistema gali sumokėti labai didelius pinigus, jeigu į jūsų puslapį ateis daug vartotojų. Ten galima rodyti reklamas, o jeigu jie ant tų reklamų paspaus ir dar nusipirks reklamuojamą prekę – už reklamą gausite didelių pinigų. Tai būtų jau ir investavimas užsienyje, nes internetas yra globalus dalykas. Kita vertus, tai yra tiesiog verslas, o bet kokį verslo modelį galima pavadinti investavimu, kai pasiseka.

Investuokite į vaikų išsilavinimą

Jeigu nedomina toks tiesioginis investavimas kaip investavimas i paskolas zmonems arba į vertybinius popierius ir pan., tiesiog investuokite į vaikų išsilavinimą. Jie yra ateitis ir jie yra didžiausia investicija, kurios jūs galbūt nepamatysite grąžos, bet ji gyvens ir tada, kai jau jūsų nebus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *