Verslas

Geri vairuotojai ne tik vairuoja gerai

draudimasPerskaitėte antraštę ir klausiate, ką dar tinkamai daro geri vairuotojai? Na, turbūt kiekvienas iš mūsų yra gabus kokioje nors srityje. Tačiau šįkart kalbame ne apie puikius matematinius gebėjimus ar talentą piešti, o apie produktyvų reikalų sutvarkymą. Jeigu dar konkrečiau – geri vairuotojai laiku pasirūpina civilinės atsakomybės draudimu. Jeigu ir jūs norite pasirūpinti laiku, rekomenduojame užsukti į https://www.edrauda.lt/. Čia galite greitai sužinoti draudimo kainą.

Turbūt nereikia aiškinti, kodėl draudimo kaina svarbi. Kad išvis svarbi, irgi nereikia įtikinėti. Nes viskas ir taip aišku. Pavyzdžiui, du jauni sutuoktiniai dalijasi vienu automobiliu. Jie dar tik kopia karjeros laiptais, be to, kuria ateities planus, tad atsakingai skaičiuoja savo finansus. Ir jeigu draudimui skirtų atlyginimo dydžio sumą, tektų susilaikyti nuo pirkinių, nežinia kaip perskirstyti poreikius. Tokiai jaunai šeimai neabejotinai aktualu, kokios dabar draudimo kainos ir kur galima pigiau apdrausti mašiną.

Būna, kad kas nors ima ir rekomenduoja įsigyti kuo paprastesnį automobilį – nediduką, su mažo litražo varikliu. Deja, tokie siūlymai ne visada apgalvoti. Įsivaizduokite, kad sutuoktiniai iš ankstesnėje pastraipoje pateikto pavyzdžio gyvena užmiestyje ar kaime, kur kiekvieną dieną kelias nekoks. Atėjus rudeniui jis pasidaro dumblinas, glitus. Šaltuoju metų laiku – apsnigtas arba slidus. Pavasarį – vėl glitus ir pilnas provėžų. O dabar pamąstykite apie kompaktiškus automobiliukus – žemus, pritaikytus miestui. Akivaizdu, kad šiuo atveju tai netikslingas pasirinkimas. O kadangi būtinas iššūkių nebijantis automobilis, tai ir draudimo kaina veikiausiai bus didesnė (elementarus pavyzdys: 1.0 ir 2.5 varikliai – atskiros kategorijos, skirtingos ir draudimo kainos).

Nepriklausomai nuo to, kokios markės mašiną vairuojate ir koks yra variklio darbinis tūris, būtina šiuo reikalu pasirūpinti pernelyg neuždelsiant. Tai paprasčiau, kai žinote, kur kreiptis – https://www.edrauda.lt/ puslapis plačiojoje virtualioje erdvėje. Čia nėra nieko sudėtingo, nieko blogąja prasme prašmatnaus. Viskas sukurta siekiant patogumo. Geri vairuotojai tai įvertina ir nelaukę paskutinės minutės įsigyja mašinos draudimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *