Grožis

Įpročiai, gadinantys drabužius, apie kuriuos nesusimąstome

drabužiai internetuNepaisant to ar perkate prabangiausiose parduotuvėse, ar internete, norisi, kad rūbas kuo ilgiau išbūtų spintoje lyg naujas. Tačiau dažnai net nesusimąstome apie savo įpročius, kurie gadina rūbus. Kokie jie?

Dažnas sausas valymas

Ar įsigyti parduotuvėje, ar drabužiai internetu pernelyg dažnai valomi sausu būdu gali būti rimta žala audiniui. Cheminės valyklos naudoja ypač daug chemikalų. Todėl net jeigu drabužiai internetu papuošti etikete rekomendacija valyti tik sausu valymu, galite jį išskalbti rankomis. Taip nepakenksite ne tik rūbams, bet pavyks dar sutaupyti.

Kabinamos rankinės, megztiniai

Baisiau už megztinių, kurie lengvai nutįsta, kabinimas, yra kabinimas ant metalinių kabliukų. Vis dėlto, visi  minkšto audinio drabužiai internetu atsiųsti ir pakabinti ant pakabos praranda savo formą. Taip pat reiktų nepamiršti, kad šlapi arba drėgni drabuziai moterims is anglijos sukabinti ant pakabų gali pakeisti savo siluetą negrįžtamai.

Neužsegti užtrauktukai

Prieš dėdami į skalbyklę rūbus, užsekite užtrauktukus. Taip apsaugosite kitus rūbus nuo apgadinimo. Taigi, drabužiai internetu neturėtų keliauti į spintą ar skalbyklę neužsegtais užtrauktukais.

Dažnas skalbimas netinkamais skalbimo milteliais

Pamišę dėl ekologijos pamirštame, kad ekologiškais skalbimo milteliais dažnai vadinamas paprasto „ūkinio“ muilo drožlės. Taigi, jeigu nuolat atsiųsti drabužiai internetu bus skalbiami karštame vandenyje su tokiomis priemonėmis, audinys greitai praras savo išvaizdą.

Dar daugiau audiniui kenkia tualetinis vanduo, purškiamas ant medžiagos (kvepalai turėtų būti purškiami ant riešų. Mat čia arčiausiai odos jaučiamas pulsas).

Sakysite tai ką daryti? Atsakymas paprastas. Net kokybiški deveti drabuziai internetu gali atrodyti geriau ir išlikti tokiais ilgiau nei nekokybiški, bet nauji drabuziai internetu moterims ir drabuziai internetu vyrams. Beje, kiberdvėje erdvėje kaip niekur kitur kaina nėra susijusi su kokybe. Dažnai pigus drabuziai internetu ir drabuziai internetu ispardavimas pigesni nes tiesiai iš gamintojo. Taip pat internete sezoninių išpardavimų metu galioja milžiniškos nuolaidos ir kokybiški drabuziai internetu is uzsienio, ypač moteriski drabuziai internetu, parduodami už rekordiškai mažas sumas. Tereikia nepamiršti saugoti savo rūbo, tuomet ir jis Jums ilgai tarnaus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *