Namai

Rinkdamiesi langus tik pagal kainą rizikuojate susidurti su nesąžiningais montuotojais

plastikiniai langai vilniujeGreičiausiai pats blogiausias būdas išsirinkti langus yra juos vertinti pagal vienintelį kriterijų – kainą. Už pigiausią kainą galite gauti pusėtinus plastikinius langus, bet kiek teks papildomai sumokėti už jų atvežimą ir montavimą. Deja, patys ir vieną, ir antrą darbą sunkiai pasidarysime, o pirkdami langus iš vienų, o montavimo darbus patikėdami kitiems rizikuojame būti apgauti.

Janina iš Vilniaus (vardas pakeistas) pasakoja, kaip montuojami plastikiniai langai vilniuje apgadino visą išorės ir vidaus apdailą. Tai, žinoma, papildomi jos patirti nuostoliai. „Kaip turėčiau elgtis ir kas turi kompensuoti nuostolius?“  – klausia pašnekovė.

Žalos nepadengs

Vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai teigia, kad su tokiais ir panašiais skundais susiduria labai dažnai. Vis dėlto, kartais plastikiniai langai vilniuje montuojami labai atsainiai. Jeigu bemontuojami plastikiniai langai vilniuje proceso metu apgadinama būsto išorės arba vidaus apdaila ir vartotojas turi tai patvirtinančius įrodymus, galima reikalauti įmonės, atlikusios darbus, kompensuoti nuostolius. Deja, tokie atvejai labai reti.

Dažniausiai arba teigiama, kad plastikiniai langai naudoti buvo atsižvelgiant į taisykles, arba įsipareigojama šiltuoju metų sezonu pašalinti defektus. Kitaip sakant, aplygins išmuštą sieną ir su dažais, kuriuos įmonė turės arba sugalvos įsigyti pateplios betono dėmes. Tai reiškia, kad įsigyti plastikiniai langai pigiau iš tiesų kainuoja didesnes išlaidas montuotojams, šaltesnę pirmąją žiemą, sugadintą estetinį vaizdą ir daug nervų.

Vienašalės sutartys

Dažniausiai įmonės, kurių veiklos sritis yra montuojami plastikiniai langai vilniuje, plastikiniai langai kaune, plastikiniai langai marijampole ar plastikiniai langai panevezyje (ir kitur) pateikia klientams labai vienašališkas sutartis. Paprastai šiomis sutartimis ginamos darbus atliekančios bendrovės interesai. Vartotojų teisių apsaugos darbuotojai nagrinėja tokias sutartis, tačiau retai kada tai duoda naudos. Tad vartotojai raginami bendrauti tik su patikimais gamintojais, prekybininkais ir montavimo darbus siūlančiais verslais.

Taigi, būtų nesąžininga teigti, kad plastikiniai langai ispardavimas ar plastikiniai langai akcija siūlomi nekokybiški gaminiai. Ne, langai kokybiški, tiesiog nereikia jų montavimo darbų patikėti prašalaičiams. Nepagailėkite eilutės stulpelyje „plastikiniai langai skaiciuokle“.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *