Grožis

Kaip išsirinkti vyriškas kelnaites? 5 pagrindinės klaidos

 Apatinis trikotažasParuošėmė Jums 5 pagrindines tipiškas klaidas, kurias daro vyrai įsigydami vyriškas kelnaites.

Klaida Nr1 – Kelnaites vyrui perka žmona ar mergina. Nuotoliniu būdu moteris negali žinoti ar kelnaitės bus Jums patogios, bet Jums ir toliau perka kelnaites žmona, rezultas  – Jūs dėvite boxer kelnaitės, kurios susivinioja į tūtą po džinsais, yra visiškai nepatogios sportuojant ar guma rėžia šoną.

Klaida Nr2 – Jūs dėvite tik ilgas bei laisvas boxer kelnaites (šeimyniniai apatiniai). Jeigu dėvite išskirtinai tik tokias kelnaites – Jūs ko gero manote, kad toks pasirinkimas yra „vyriškiausias“ arba tiesiog tingite išbandyti kitus apatinių kelnaičių modelius.

Klaida Nr3 – neatnaujinate savo garderobo. Niekaip negalite atsisveikinti su savo nuskalbtomis, bet labai patogiomis kelnaitėmis. Atsipalaiduokite – vyriškų apatinių pasirinkimas toks didelis, kad tikrai rasite naujas, ne ka mažiau patogias, vyriškas apatines kelnaites.

Klaida Nr4 – ieškote pigiausio varianto. Pirkdami kelnes ar marškinius negailite apvalios sumos, nes žinote – už ką mokate, tai ir gausite. Tačiau apatinių stalčius prigrūstas vienodomis nuobodžiomis kelnaitėmis? Vertinkite apatinio trikotažo pasirinkimą, kaip ir kitų savo drabužių, geriau įsigykite kelis kokybiškus apatinius, nei dešimt neaiškios kokybės.

Klaida Nr5 – Jūs nuobodus. Pagalvokite ar turite įvairių apatinių kelnaičių įvairioms gyvenimo progoms? Džoks kelnaitės sportui, bikini-brief kelnaitės romantiškiems vakarams. Pabandykite paįvairinti savo apatinių kelnaičių pasirinkimą, atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą bei stilių. Apatinis trikotažas turi didelę svarbą sveikatos srityje. Dauguma vyriškų apatinių kelnaičių itin funkcionalios – jos saugo nuo dulkių ,šalčio, tačiau paskutiniu metu apatiniai itin patobulėjo tapdami ne tik patogiais apatiniais, bet ir vyrišku stiliaus kodu. Kaip bebūtų renkanti vyriškas apatines kelnaitės – pirmoje vietoje patogumas bei kokybė, antroje vietoje – apatinio trikotažo formą bei stilius. Jeigu moterims itin svarbu atrodyti patraukliai dėvint apatinį trikotažą, tai vyrams pats svarbiausias aspektas – komforto jausmas.