Verslas

Paskola auto pirkimui: naujas ar naudotas automobilis?

paskola autoJei galvojate apie automobilio pirkimą, galite rinktis tiek visiškai naują, tiek naudotą transporto priemonę. Abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų. Finansų ekspertai teigia, kad automobilio pirkimas yra gan didelė ir svarbi investicija, kurią būtina racionaliai apsvarstyti. Nepamirškite, kad pirkdami automobilį turite apgalvoti ir ateityje jūsų laukiančias išlaidas, skirtas transporto priemonės remontui ir priežiūrai. Jei galvojate apie brangesnį pirkinį, jūsų lūkesčius atitiks paskola auto. Tiesa, primename, kad skolinimasis visuomet yra rimtas finansinis įsipareigojimas, kurio perspektyvas būtina aptarti su šeimos nariais.

Kokiu tikslu transporto priemonė bus naudojama?

Atsižvelgiant į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, transporto priemonių vairuotojams siūloma itin plati automobilių pasiūla – galite įsigyti įvairios klasės, skirtingų metų, išvaizdos, techninės būklės automobilius individualiems poreikiams. Perkant transporto priemonę, būtina pagalvoti, kokiu tikslu ji bus naudojama. Natūralu, kad vieno stiliaus automobilis bus naudojamas kasdienėms kelionėms į darbą ar vaikų vežimui į mokyklą (darželį, užklasinius užsiėmimus ir t. t.), o kita transporto priemonė bus reikalinga tuomet, jei užimate svarbias pareigas ir automobilį naudosite užsienio svečių priėmimui, prestižo reikalaujančioms kelionėms. Galiausiai, būtina įvertinti tai, kokiais keliais dažniausiai važinėsite, pvz., jei gyvenate didmiestyje, iš kurio išvažiuojate gan retai, galite rinktis ir sportinį, patogios klasės automobilį, tačiau jei gyvenate užmiestyje arba dažnai leidžiatės į kelionę sunkiai pravažiuojamais takais, natūralu, kad jums reikės galingesnės mašinos.

Naujas ar naudotas automobilis?

Kitas klausimas – kas racionaliau: naujas ar naudotas automobilis? Jei ketinate pirkti nebrangią transporto priemonę iš turimų santaupų, greičiausiai, šio klausimo ilgai nesvarstysite, tačiau, jei galvojate apie brangų automobilį, kuriam bus reikalinga paskola, gerai pagalvokite, kuris variantas jums priimtinesnis. Natūralu, kad visiškai nauja transporto priemonė pareikalaus didesnių išlaidų, vis dėlto, toks automobilis turės ilgametes garantijas, todėl būsite tikri dėl mažesnių remonto išlaidų. Pirkdami naudotą automobilį galite sau leisti įsigyti aukštesnės klasės transporto priemonę, tačiau neturėdami garantijų, nebūsite tikri dėl papildomų pinigų automobilio priežiūrai. Kad išvengtumėte nesklandumų, siūlome iš anksto pasirinktą automobilį nuvaryti apžiūrai, kad žinotumėte, kas jūsų laukia ateityje. Primename, kad jei bendrausite su patikimu paskolos teikėju, pvz., Šeimos kredito unija, turėsite galimybę pasiskolinti didesnę sumą nei perkamo automobilio vertė, todėl gautus pinigus galėsite panaudoti techniniam transporto priemonės paruošimui. Vertindama klientų poreikius ir patogumus, unija nereikalauja pradinio įnašo paskolos išdavimui, neturi išankstinio paskolos grąžinimo mokesčio, taip pat suteikia galimybę paskolą išmokėti grynais pinigais be papildomų mokesčių.