Grožis

Universali mada arba kokie rūbai visada madingi

rūbai

Nors mada keičiasi beprotišku greičiu, kai kurie stiliai, vadinami klasika, lieka per amžių amžius kiekvienos moters ar vyro spintoje. Anksčiau tai vadinome tradicijos tąsa, būtybe, pagrindiniais aprangos elementais ir k.t. Šiandien prigijo universalaus dizaino sąvoka, kuri vartojama tiek interjero dizainerių, architektų, tiek stilistų ir siuvėjų. Tad pasvarstykime, ką reiškia universalus dizainas bei kokie rūbai, darant spintos reviziją, turi likti savo vietoje?

Tinka beveik visada ir visur

Universaliu drabužiu laikomi tie rūbai, kurie gali būti vilkimi visų, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties, ir praktiškai visur. Tarkim, maža, juoda suknelė arba džinsai. Greičiausiai stilingi rubai moterims neįsivaizduojami be šių drabužių. Taip pat kaip tokie rubai vyrams kaip polo marškinėliai.

Kalbant apie šiuos drabužius dažniausiai akcentuojama ne jų mados tendencijos, o modeliai, spalvos, siluetai. Juk net tie patys rūbai vilkimo kiekvieno iš mūsų atrodo vis kitaip.

Aprangos kodo padiktuota mada

Kitas nė kiek nesenstantis drabužis, be kurio neįsivaizduojama stilinga apranga moterims arba vyrams yra klasikinis kostiumėlis, kostiumas, puošni vakarinė suknėlė. Tai būtinybė, kuri nepavaldi laikui. Jos vilkėjimo dažnumas priklauso nuo gyvenimo būdo. Kad ir kaip bebūtų, tai nėra greitoji mada, nors ir būtinas spintos atributas. Sakoma, kad šie pigus rubai internetu moterims arba vyrams turėtų būti perkami tik geros medžiagos. Nes jų ilgaamžiškumas tiesiogiai nuo to ir priklauso.

Ir vietai, ir laikui

Sportiniai kostiumai, kelioninė vėjų neperpučiama striukė. Tai rūbai, kuriuos turime visi, ir, kuriuos vilkime tik tam tikrose situacijose. Tai drabužiai, kurių mados keičiasi, kaip oras, bet jų paskirtis nesikeičia. Todėl ir greitoji mada čia neprigija. Dažniausiai tokie drabuziai moterims is anglijos keičiami tik dėl susidėvėjimo arba vaikų rūbai – kuomet išaugami. Todėl šiai kategorijai priklausantys moteriski drabuziai internetu (neretai pigus drabuziai internetu) perkami gana retai ir ne pagal mados tendencijas, o patogumą. Todėl šių drabužių siuvimo technologijos nuolat kinta ir tobulėja. Norintys sutaupyti turėtų ieškoti pagal paieškos žodžius – kokybiški drabuziai internetu ispardavimas.