Technologijos

Statybos įrankiai nuomai – ar verta?

statybos įrankiai nuomaiĮrankių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės siūlo vis didesnę statybų technikos pasiūlą. Žinomų gamintojų statybos įrankiai nuomai skirti tiek nesudėtingoms užduotims buityje, tiek specialios technikos ir žinių reikalaujantiems darbams. Tiek vienu, tiek kitu atveju galite rinktis jūsų lūkesčius atitinkančius įrankius ir šiuos pirkti arba nuomoti. Nors nuosavų prietaisų turėjimas visuomet suteikia tam tikrą vertę, t. y. jums nereikia sukti galvos dėl įrankio paieškos, kadangi jį visada turėsite po ranka, itin dažnoje situacijoje kur kas optimalesnis pasirinkimas – įrankių nuoma.

Kodėl rekomenduojame įrankius nuomotis?

Kodėl verta investuoti į statybinių įrankių nuomą? Visų pirma – dėl galimybės sutaupyti. Deja, didžioji dalis specialiosios technikos reikalauja gana didelių išlaidų. Kokybiški, žinomų gamintojų įrankiai kainuoja daug ir tuo atveju, jei vienu ar kitu prietaisu ketinate naudotis retai, jų įsigijimas yra finansiškai nepagrįstas sprendimas. Ar verta išleisti kelis šimtus (ar net tūkstančius) eurų už įrankį, kurį po vieno panaudojimo padėsite į stalčių? Žinoma, nebereikalingą techniką visuomet galima parduoti, tačiau šis sprendimas reikalauja papildomo laiko ir pastangų.

Kitas svarbus niuansas – galimybė dirbti su naujausiomis darbo priemonėmis. Jei įrankį ketinate pirkti, greičiausiai, būsite apriboti savo finansinių galimybių – ar tikrai galite investuoti į brangiausią, naujausią techniką? Paprastai tokiu atveju pasirenkami kiek paprastesni, pigesni įrankiai, kurie, deja, negali užtikrinti optimalių rezultatų. Nuomodami įrankius šių problemų išvengsite – galėsite dirbti su pasirinkto gamintojo technika ir būti tikri atliktų darbų rezultatyvumu. Jums nereiks sukti galvos dėl įrankių arsenalo, kadangi, greičiausiai, visko, ko jums reikės, galėsite įsigyti vienoje nuomos bendrovėje.

Kada pirkdami įrankius laimite?

Iš kitos pusės, nereikėtų pamiršti ir parduodamų įrankių naudos. Iš tiesų, prekyba įrankiais Klaipėdoje yra viena sparčiausiai augančių sričių, savo klientams siūlanti itin plačią statyboms, remontui, gerbūvio darbams skirtų prietaisų pasiūlą. Turėti nuosavą įrankį naudinga tuomet, jei vienus ar kitus darbus planuojate atlikti gan dažnai, žinote, kam galėtumėte paskolinti ar parduoti turimą prietaisą ir t. t. Be to, visuomet verta pirkti universalius įrankius, kuriuos galima pritaikyti keliems skirtingiems darbams (tokiu atveju įrankis tikrai bus naudojamas ir tuščiai neužims jūsų sandėliuko vietos).