Namai

Kaip pasirinkti tapetus?

tapetaiTapetai yra viena dažniausiai pasirenkamų namų apdailos priemonių. Nors šiuo metu galima pasirinkti iš labai skirtingos konsistencijos dažų bei kitų sienų padengimo būdų, tačiau tapetai vis dar karaliauja. Juolab, dėl technologijų didėja jų gausa, paveiksliukų pasirinkimas, atsiranda net 3D tapetai sukuriantys namams išskirtinumo bei unikalumo.

Buto apdaila klijuojant tapetus yra labai greita ir paprasta. Dažnai pačių tapetų pasirinkimas užima daugiau laiko nei jų klijavimas.

Kaip pasirinkti tinkamiausius nesugaištant daug laiko? Skaitykite žemiau.

  • Raštas ir spalva dažniausiai pagrindiniai kriterijai, kuriuos pirmiausia apgalvoja pirkėjai. Rinkitės spalvą ne tik pagal tai, kas Jums atrodo gražu ir skoninga, tačiau pagal bendrą interjerą, kuris labai dažnai pats “pasako” kokių spalvų bei raštų tapetai Jums tinkamiausi. Nedidelio ploto kambariuose būtina reikia rinktis šviesesnių spalvų tapetus, o tamsesnius rekomenduojama tik erdviuose kambariuose ir panašiai. Prieš formuojant patalpą visada naudinga pasitarti su interjero dizaineriais.
  • Skiriasi ir tapetų storis, kuris gali būti nuo labai plonų iki labai storų. Siūlome nepamiršti, kad stori tapetai kuria sunkumo jausmą patalpoje, tad juos taip pat rekomenduojame tik tokiu atveju, jeigu kambarys tikrai yra erdvus.
  • Dar vienas pasirinkimas – lygūs ar grublėti tapetai? Vėlgi renkasi reikia įvertinti, kokio didumo Jūsų kambarys ir kiek galite skirti vietos tapetų “grublėtumams”.
  • 3D tapetai dažniausiai nepuošia visų sienų, kadangi taip namuose bus būt nemalonu, o tuo pačiu ir bendrai vaizdas atrodys tikrai neskoningai. Taigi, jeigu norite tokios išskirtinės sienos turinčios optinę iliuziją – rekomenduojame rinktis vieną sieną, kuri mažiausia. Ją galima dekoruoti išskirtiniais plakatais, kurie suteikia unikalumo jausmą namuose.

Ieškodami tinkamiausių tapetų taip pat nepamirkite, kad jiems reikia pasirinkti ir kokybiškus klijus, kurie leidžia tiems minėtiems tapetams puikiai prilipti prie paviršiaus.

Rekomenduojame pirkti to paties gamintojo tapetus ir klijus. Dažniausiai komplektas garantuoja kur kas geresnį sukibimą ir tuo pačiu ilgesnį apdailos funkcionavimą.

Juk buto apdaila taip pat gali būti malonumas, o ne darbas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *