Namai

Pardavėjai siūlo kokybiškas padangas ir pataria dėl jų pasirinkimo

kokybiškos padangosVasarai vis labiau traukiantis iš Lietuvos ir artėjant žiemai, padangų pardavėjai gręžiasi į vairuotojus ir siūlo kokybiškas padangas, pritaikytas pavojingoms oro sąlygoms. Deja, itin plati padangų pasiūla apsuka galvą ir sukelia daugiau sunkumų, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Siekdami palengvinti pirkėjų apsisprendimą, padangų pardavėjai primena esminius parametrus, į kuriuos atsižvelgę įsigysite jūsų lūkesčius ir transporto techninę charakteristiką atitinkančias padangas.

Žieminių padangų tipai

Vienas svarbiausių darbų – objektyviai įvertinti savo gyvenimo tempą, aplinką ir laisvalaikį. Kitaip sakant, pagalvokite, kokiais keliais dažniausiai važinėsite ir kaip intensyviai padangas naudosite.

Kieto mišinio padangos. Jei daugiausiai laiko praleidžiate mieste ir važinėjate prižiūrimais asfaltuotais keliais, rinkitės kieto mišinio padangas. Tai nepamainomas sprendimas miesto gatvėms, užtikrinantis puikų vairavimą šlapia kelio danga. Vis dėlto, šios padangos nėra rekomenduojamos prastai prižiūrimiems keliams, negali užtikrinti efektyvaus sukibimo ant ledo ir sniego.

Vidutinio kietumo padangos. Vidutinio kietumo padangos rekomenduojamos tuomet, kai tenka važinėti rečiau valomais keliais. Tai gan optimalus pasirinkimas ir miestų gyventojams. Padangų sukibimas su kelio danga yra geras tiek sausu ar šlapiu, tiek snieguotu ar apledėjusiu keliu.

Minkšto mišinio padangos. Jei gyvenate kaimo aplinkoje arba dažnai važinėjate gamtoje, kurių keliai žiemos metu sunkiai pravažiuojami, rinkitės minkšto mišinio žiemines padangas, skirtas prastiems ir beveik nevalomiems keliams. Tiesa, tokios padangos negali užtikrinti optimalių rezultatų, vairuojant prižiūrėta šlapia bei sausa danga. Be to, tai gan trumpos eksploatacijos padangos, nepritaikytos ilgiems atstumams.

Dygliuotos padangos. Itin prastiems keliams, sniegui ir ledui siūlomos dygliuotos padangos, kurios užtikrins maksimalų sukibimą. Deja, važiuojant mieste šios padangos skleidžia daug triukšmo, mažina važiavimo komfortą.

Rinkitės patikimus pardavėjus ir įvertinkite padangų amžių

Kad būtumėte patenkinti padangų kokybe, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją. Siekiantiems taupyti siūlome orientuotis į išpardavimų dienas ir specialiuosius pasiūlymus, pvz., Padangos plius akcijos skirtos tiems pirkėjams, kurie nori įsigyti aukštos kokybės padangas ir išleisti mažesnę pinigų sumą. Primename, kad padangų eksploatacija priklauso ir nuo jų amžiaus. Venkite itin senų, net ir nenaudotų padangų, kadangi guma sensta net ir sandėliuojama. Apskritai teigiama, kad padangas galima laikyti apie 5 metus ir naudoti apie 10. Praėjus dešimtmečiui padangas siūloma utilizuoti, net ir tuo atveju, jei protektoriaus būklė atrodo gera. Žinoma, padangų kokybė ir būsimos eksploatacijos laikas priklauso ne tik nuo jų gamintojo ar pardavėjo, bet ir nuo vairuotojo pomėgių bei vairavimo įpročių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *