Sveikata

Teigiamą poveikį gali atnešti tik sąmoningas sportui skirtų maisto papildų vartojimas

maisto papildai sportuiĮdomu, ar labai sumažėtų plušančių sporto salėje gretos, jei atsirastų stebuklinga piliulė, kurią prarijus, vaizdas veidrodyje kardinaliai pasikeistų (kam išryškėtų dailūs raumenukai, o kam nukristų keli nereikalingi kilogramai)? Deja, tokių stebuklų nevyksta net mūsų margame pasaulyje. Jei visgi koks pardavėjas iš po prekystalio išsitrauktų pakuotę, kurios turinys neva žada trokštamus stebuklus, netikėkite ir bėkite kuo toliau – kvepia akivaizdžia apgavyste! Kaip turėtų būti išsirenkami bei vartojami maisto papildai sportui, norint pajusti pastarųjų teigiamą poveikį?

Tikriausiai jokio logiškai mąstančio žmogaus nenustebins specialistų pateikiamas faktas, jog maisto papildai sportui padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų tik tada, jei būna išpildytos visos žemiau pateiktos sąlygos.

  • Sporto papildų vartojimas turi būti derinamas su reikiamo intensyvumo treniruotėmis (ne veltui papildai xxl ar maisto papildai raumenims junginyje naudojami kartu su žodeliu „sporto“).
  • Maisto papildai sportui negali kompensuoti tam tikrų medžiagų trūkumo, kurios gaunamos tik su subalansuota mityba (arba neutralizuoti su nesveikais maisto produktais gaunamo šlamšto!). Tad, norint pajusti realią naudą, svarbu peržiūrėti savo racioną ir skrupulingai laikytis numatyto dienos meniu.
  • Papildų vartojimas neturėtų būti siejamas su faktu, jog „tai daro visi“. Vartokite papildus tik tada, jei jaučiate poreikį turėti daugiau energijos bei ištvermės treniruočių metu, siekiate paskatinti spartesnį raumenų formavimosi procesą ar greičiau atsikratyti antsvorio (šią funkciją atlieka papildai sportui moterims, kurių sudėtis orientuota į dailiosios lyties atstovių poreikį turėti dailias kūno linijas). Jei užsibrėžtų tikslų link sparčiai judate sporto ir subalansuotos mitybos pagalba, vartoti papildų cheminių medžiagų tikrai nereikėtų.
  • Turi būti vartojami tik kokybiški, patikimos sudėties maisto papildai sportui. „Papildai sportui vilnius“, „papildai sportui skelbiu“, „maisto papildai kaune“ ar „maisto papildai klaipeda“ – raktiniai žodžiai, kuriais pasinaudoję pamatysite, kokia plati šios grupės produktų pasiūla rinkoje. Būkite atidūs: ne visa siūloma produkcija yra veiksminga, o kai kurie papildai gali turėti ir neigiamą poveikį sveikatai (dėl šios priežastie būtina pasidomėti įvairiomis sportui skirtų maisto papildų medžiagomis ir, remiantis sukaupta informacija, atidžiai išanalizuoti ant pakuotės pateiktą sudėtį). Itin atsargiai reikėtų vertinti skelbimus „maisto papildai sportui pigiau“. Geriau sumokėti šiek tiek didesnę kainą ir bendradarbiauti su patikimais pardavėjais, nei veltui rizikuoti dėl kelių eurų nuolaidos.

Jei įsisąmoninote informaciją, susijusią su papildų sportui vartojimu bei jaučiate pastarųjų poreikį – pirmyn rinktis patikimą produkciją ir pradėti siekti savo užsibrėžtų tikslų!

mrbiceps.lt

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *