Grožis, Sveikata

Emigrantai pasitiki Lietuvos odontologais

odontologai

Sveiki dantys – siekiamybė? Sveiki dantys turėtų būti kasdienybė. Jei taip nėra, veikiausiai uždelsta kreiptis į gydytojus. Šiuolaikinė odontologija geba sukurti stebuklus, bet visuomet svarbu žinoti – kuo mažiau delsiama, tuo lengviau pasirūpinti burnos ertmės sveikata ir estetika. Ir įvairioms procedūroms prireikia mažiau laiko. Kitaip tariant, neverta uždelsti, geriau į gydytojus kreiptis laiku.

Gal atrodo, kad kalbant apie sveikatą nėra labai moralu akcentuoti pinigus, bet visgi verta pasitelkti su sveikata ir pinigais susijusį pavyzdį. Laikas nuo laiko susitariant dėl profilaktinių vizitų odontologo kabinete, sutaupoma. Juk apžiūra, kokios skylutės užtaisymas kainuoja gerokai mažiau nei rimtesnis kelių dantų tvarkymas. Odontologijoje kainų kontrastas labai platus ir prireikus sudėtingesnių procedūrų neretai skundžiamasi didokomis sumomis.

Tad vienas dalykas yra aiškus. Jei nenorite, kad pinigai tarsi sūkurys išlėktų iš piniginės, nebijokite apsilankyti pas odontologą. Beje, žodis „nebijokite“ visai pagrįstas. Kodėl? Nes žmonės, prisimindami sovietinius odontologų kabinetus, bodisi vykti į tokią vietą. Tačiau privalu jus nuraminti, nes šiuolaikinė odontologija – tai ne kankinimo kabinetas, ne tie patys plaktukų kaukšenimai ir ne surūdijusių replių girgždinimas.

Kur kreiptis prireikus informacijos? Variantų yra bent keletas. Vaikštinėjant po miestą ieškoti iškabos „Odontologijos kabinetas“, pasiteirauti pažįstamų, kur šie tvarkosi dantis, arba pasinaudoti interneto paieška. Būtent pastarasis būdas yra patogiausias. Norint paskaityti aktualius straipsnius galima užsukti į http://dentastra.lt svetainę. Čia rasite ir kontaktus, kuriais susisiekę galėsite susitarti dėl vizito. Tai Vilniuje veikianti odontologijos klinika, teikianti platų šios srities medicininių paslaugų spektrą – ar reikalingos higienos procedūros, ar skauda dantį, visuomet padės kvalifikuoti specialistai.

Kai Lietuvoje geriau nei užsienyje

Hm, o ar žinote, kodėl ką tik, keliomis eilutėmis aukščiau, buvo paminėtas Vilnius? Pasirodo, kad Lietuvos sostinė ir odontologija – labai susiję dalykai.

Kad emigracijos srautai dideli, visi puikiai žino. Tendencijos nedžiugina. Tačiau emigravę tautiečiai pripažįsta – atostogos Lietuvoje yra jų planuose. O per atostogas vykstama ne tik pas artimuosius ar prie jūros. Nemažai žmonių į gimtinę grįžta dėl kokybiškų (ir pigesnių) odontologų paslaugų. Tai patvirtina ir http://dentastra.lt specialistai, netgi aptaria šią temą svetainės straipsnyje.

Pastebimas dėsningumas, kad daugiausia lietuvių iš užsienio grįžta per vasaros atostogas ir žiemos švenčių laikotarpiu. Ir ne vien norėdami atsipūsti gimtinėje, ne vien dėl susitikimų su bičiuliais. Pati http://dentastra.lt išskiria šiuos aspektus: žemesnę kainą, gydytojų kompetenciją, mažesnes eiles.

Kaina paprastai patrauklesnė nei užsienyje. Pirma priežastis ir yra pati kaina (t. y. specialistai dirba pigiau). Antra priežastis: jei asmuo nedeklaravęs išvykimo, tai pasinaudoja nemokamu gydymu.

Kompetentingi gydytojai – štai kodėl vykstama taisytis dantų į Lietuvą. Specialistai iš tiesų profesionalūs, tai ne tik etiketė, ne tik gydytojo statusas, bet ir realūs sugebėjimai.

Odontologija Lietuvoje palankiai vertinama ir dėl mažesnių eilių. Kažin ar kas pagirtų mūsų šalies sveikatos priežiūros sistemą už greitumą, bet užsienyje būna dar lėtesnių procesų, tenka ilgiau laukti. Na, o norint viską išspręsti kuo greičiau, naudingiausia apsilankyti privačioje klinikoje. Jei aktualu, kur rasti specialistą sostinėje, galite susisiekti su http://dentastra.lt gydytojais.

Kodėl tvarkytis dantis Lietuvoje yra geriau? Apibendrinant išsakytas mintis galima teigti, kad mūsų šalyje teikiamos kokybiškos odontologijos paslaugos palyginti patraukliomis kainomis, o ir eilės negąsdinančios. Šie privalumai nelieka neįvertinti.